Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Učeň instalatér 2022

Učeň instalatér 2022Datum konání:
19.1.2022

Dne 19.1.2022 proběhla v Pardubicích krajská soutěž „Učeň instalatér 2022“, které se zúčastnily školy ze tří krajů. Za Pardubický kraj zvítězili žáci naší školy -  Petr Valach (1. místo) a Petr Vacek (2. místo). Chlapci zároveň vybojovali 1. místo v kategorii družstev za Pardubický kraj.

Vítěz z každého kraje postupuje do celorepublikového kola, které se koná v areálu BVV - Brněnské výstaviště. Petr Valach postupuje do tohoto kola s největším počtem získaných bodů (782 b z možných 800 b), čímž překonal i soutěžící z Pražského a Královéhradeckého kraje.

                                                                                        Zapsal: učitel OV Koutský

Oceněný žák
Ocenění žáci naší školy
Ocenění žáci
Při práci 3
Při práci 4
Při práci
Při práci 2
Učeň instalatér 2022 - krajské kolo (1).jpg
Učeň instalatér 2022 - krajské kolo (2).jpg
Učeň instalatér 2022 - krajské kolo (3).jpg
Učitel a ocenění žáci