Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > SŠ gastronomická a technická Žamberk na akci Velikonoce na zámku v Pardubicích 2023

SŠ gastronomická a technická Žamberk na akci Velikonoce na zámku v Pardubicích 2023Datum konání:
2.4.2023

V neděli 2.4.2023 bylo v Pardubicích pěkně rušno. Jako každý rok se tu konala akce Velikonoce na zámku. Obě nádvoří zámku byla plná stánků. Výběr byl veliký. Mohli jste si zde koupit například velikonoční výzdobu, sazenice květin či nářadí na zahradu anebo jen tak něco dobrého na zub.

Naše škola se této akce také zúčastnila. Obory cukrář, kuchař a truhlář měly celý týden napilno, aby stihly připravit své výrobky. V nabídce byly různé druhy koláčů, dortíků, slané tyčinky, domácí nudle, párek v rohlíku, ale také dřevěné hračky či velikonoční drobnosti. Prodej zajistily žákyně prvního ročníku obor prodavač.

Jsme rádi, že jsme se mohli akce zúčastnit a budeme se těšit na další setkání v Pardubicích.

 

 

          

Velikonoce na zámku v Pardubicích 2.4.2023 (2).JPG
Velikonoce na zámku v Pardubicích 2.4.2023 (3).JPG
Velikonoce na zámku v Pardubicích 2.4.2023 (4).JPG
Velikonoce na zámku v Pardubicích 2.4.2023 (5).JPG