Doporučena škola

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školení pedagogů

Školení pedagogůDatum konání:
31.3.2022
Datum ukončení:
1.4.2022

Efektivní vzdělávání pedagogů zástupci firem Wavin Czechia a Grohe ČR ve Střední škole gastronomické a technické Žamberk

Dynamický rozvoj v oboru stavebnictví, výroba nových stavebních materiálů, dodávky, využívání inovativních stavebních technologií a nové metody v projektování přináší také inovace pro oblast vzdělávání ředitelů škol, učitelů teoretického a praktického vyučování v oboru instalatér, topenář.

Vzdělávání nemusí být nudné a limitované jen školními lavicemi. Úspěšná kooperace ředitelů škol, učitelů, manažerů projektů, odborníků z firem, přátelská atmosféra a moderní prostředí podporuje profesní rozvoj v získávání odborných znalostí a pracovních dovedností nejen pedagogům, ale také firmám. Navazujeme na odkaz Jana Amose Komenského: „Člověk by na sobě měl pracovat také v dospělosti, nikdy by neměl přestat se sebezdokonalováním“.  

Dne 31. března - 1. dubna 2022 společnost Wavin Czechia a společnost Grohe ČR realizovala ve spolupráci s PhDr. Zuzanou Pecháčkovou, ředitelkou Střední školy gastronomické a technické Žamberk, vzdělávací semináře pro ředitele a učitele středních škol na téma:

  • Nové produkty společnosti Wavin pro vnitřní odpadní systémy, snižujeme hluk v budovách
  • Lisované systémy společnosti Wavin pro rozvody vody a vytápění, zefektivňujeme čas při realizaci zakázek
  • Sentio – zónová regulace topení, chlazení – úspora energií je nutnost
  • Program Grohe GIVE – komplexní vzdělávací program pro školy se zaměřením na značku a produkty firmy Grohe

Ptáme-li se proč společné školení Wavin Czechia a Grohe ČR­? Pohled je pragmatický, do nadčasové sprchové termostatické hlavice je přiváděna voda v plastových potrubních systémech nebo z moderního koupelnového umyvadla je odpadní voda odváděna tzv. bezhlučným odpadním potrubím. Můžeme říct, že v rámci semináře pro obohacení školní výuky předmětů instalatér, topenář, jsme spojeni jako „šrouby a matice“.

 

Lektor: Wavin Czechia – Ing. Ivo Valeš produktový manažer vnitřní instalace

Lektor: Grohe ČR – Pavel Bodnár Field service/Technical trainer CZ/SK  

Autor článku: Bc. Šárka Piechowiczová,DiS, koordinátor projektu Wavin do škol

Seminář
IT učebna
Auto Grohe