V sobotu 30. května 2026 jsme se zúčastnili již 3. ročníku festivalu "Amosův Brandýs", která se konala v příjemném prostředí areálu školy v Brandýse nad Orlicí.
Naše Střední škola gastronomická a technická Žamberk měla možnost zde představit své vzdělávací obory. Zájemci o studium měli možnost získat informace o jednotlivých oborech, praktické výuce i budoucím uplatnění absolventů.
Zájem vzbudila aktivita určená pro nejmladší účastníky. Pro děti jsme připravili zdobení perníčků, při kterém mohly rozvíjet svou kreativitu a odnést si domů vlastnoručně ozdobenou sladkou památku.
Celá akce se nesla v přátelské a pohodové atmosféře s bohatým doprovodným programem
Jsme rádi, že jsme mohli být součástí této akce a představit veřejnosti naši školu.